Saalid

Ootame Sind Sinimäe Spordihoone sõbraks ja koostööpartneriks!

Sinimäe alevikus valmis uhiuus Spordihoone, mille avamispidu oli 08.septembril 2017.a. Spordihoone on üks osa tervikust, kuhu kuulub lisaks lasteaed ja kool.
Pilte Spordihoone avamisest näed siin

Ootame huvilisi meie hoonega tutvuma ja tahame luua sõprussuhteid erinevate spordiklubidega. Pakume rendipinda treeningute ja ürituste läbiviimiseks.
Sinimäe Spordihoone kuulub Narva-Jõesuu linnale. Hoone üürnik on Narva-Jõesuu Huvikeskus, kes omab õigust ruumide osas kasutuslepingute sõlmimiseks. Spordisaali kasutab Sinimäe Põhikool tundide läbiviimiseks ja õhtusel ajal on see avatud kõikidele teistele soovijatele. Spordihoones on saal mõõtmetega 16,6 x 28,61, kus on normaalmõõtmetes võrkpalliplats ja külgedelt veidi kitsam korvpalliplats. Tähistatud on kaks sulgpalliplatsi, saalihokiplatsid. Lisaks on kummalgi saali poolel väikesemõõtmelised korvpalliplatsid, mille saab eraldada kardinaga. Seinal on tabloo.
Hoones on jõusaal, aeroobikasaal ja kaks saunaga riietusruumi.
Väljas on korvpalli- ja võrkpalliplats ning jalgpalliväljak.
Teisel korrusel on tribüün 96 istekohaga.
 Lisavarustuses on kolm lauatennise lauda.
Spordisaali kasutamine toimub  hinnakirja alusel.

Suur saal

Saal mõõtmetega 16,6 x 28,61, kus on normaalmõõtmetes võrkpalliplats ja külgedelt veidi kitsam korvpalliplats. Tähistatud on kaks sulgpalliplatsi, saalihokiplats. Lisaks on kummalgi saali poolel väikesemõõtmelised korvpalliplatsid, mille saab eraldada kardinaga.

Väike saal

Saali kasutatakse tunniplaani alusel vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Jõusaal

Sõudeergomeeter, suusaergomeeter, veloergomeeter, jooksurada, kogu keha kardiotrenažöör, Multi-Station treeningkeskus, jalapress jt trenažöörid erinevate lihasgruppide treenimiseks, treeningkangid, raskuskettad, hantlid, sangpommid jm treeningvahendid.